Джерело творчості 2019 - Кремерова О.В.

ПОСИЛАННЯ НА МАТЕРІАЛИ

(дивитися тут ↑)

 

Характеристика професійної педагогічної діяльності керівника зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» та гуртка «Петриківський розпис»

Кремерової Оксани Вікторівни

 

imgКремерова Оксана Вікторівна 23 роки працює на посаді керівника студії образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» та гуртка «Петриківський розпис» у Позашкільному навчальному закладі «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» Запорізької міської ради Запорізької області.

Оксана Вікторівна має професійну компетентність, ефективно володіє педагогічним інструментарієм, забезпечує результативність та якість своєї праці. Також, педагог уміло організовує освітній  процес відповідно до сучасних вимог, досконало володіє інформаційно-комунікативними технологіями та використовує їх під час занять, що зумовлює стійкий інтерес вихованців до образотворчого мистецтва.

Кремерова О.В. уміло використовує різноманітні форми та методи задля організації освітнього процесу в Позашкільному навчальному закладі «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району». Для більшої ефективності, результативності праці вона створила навчальну програму, яка розрахована на 9 років навчання та включає в себе 12 предметів з образотворчого та декоративного мистецтва.

Під час роботи проявляє себе як творчий, старанний та сумлінний педагог. Готуючись до занять ставить  за мету  формування всебічно розвиненої особистості, виховання  у дітей цікавості та любові до образотворчого мистецтва, розвиток художніх смаків, відчуття композиції, кольору, винахідливості. Керівник під час викладання свого предмету приділяє особливу увагу джерелам культури та духовним традиціям рідного краю. Готує багато зразків, демонстраційних матеріалів з образотворчого мистецтва, наочних посібників. В своїй роботі використовує різні матеріали (кераміка, теракота, токарні та металеві вироби), техніки виконання (олійна фарба, темпера, гуаш, акварель, туш, перо, кольорові олівці тощо). Її заняття відзначаються цілеспрямованістю, високою активністю вихованців, включаючи в себе теорію і практику з образотворчого мистецтва, розповіді про художників, скульпторів, народних митців.

Невід’ємною частиною діяльності педагога у колективі є виховна робота, яка спрямована на формування ціннісного ставлення особистості до держави, суспільства, історії та культури українського народу, праці, природи, мистецтва, повагу до себе і людей. З цією метою проводяться виховні заходи, бесіди, зокрема: День відкритих дверей, День іменинника, зустрічі з випускниками колективу; проведення свят «Масляна!», «Хелоуін», де вихованці мають змогу найбільш яскраво реалізуватися у театральних образах; активно беруть участь у конкурсно-розважальній програмі «Козацькі розваги».

Педагог тісно співпрацює з батьками вихованців, вони допомагають в покращенні матеріальної бази колективу. Вона залучає їх до підготовки та проведення свят, відвідування музеїв, виставкових зал міста, проводить індивідуальні бесіди та консультації.

Десятки вихованців колективу навчаються або закінчили навчальні заклади і набули фах художника, майстра декоративно-ужиткового мистецтва, або ж професії, пов’язані з мистецтвом.

Оксана Вікторівна – новатор і завжди конструктивно сприймає нові ідеї, не зупиняється на досягнутому. Постійно працює над вдосконаленням професійної майстерності: відвідує відкриті заняття колег, районні та міські семінари; проводить майстер - класи практичної спрямованості для цільової аудиторії: фахівців з різних навчальних закладів, молодих педагогів, батьків та дітей. Так, керівник гуртка була учасником навчально-методичного семінару «Інноваційні техніки. Фототерапія та пісочна терапія» (м. Мелітополь, 23.03.2016 р.) та науково-практичного семінару «Побудова інклюзивного простору у системі освіти: теорія і практика» (м. Мелітополь, 07.11.2017 р.).

Досвід роботи педагога за темою «Формування комунікативної компетентності, як складова розвитку в умовах гурткової роботи» було представлено на обласному вебінарі «Становлення та розвиток компетентностей - суб’єктів позашкільної освіти».

Кремерова О.В. є головою  методичного об’єднання керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва закладу. Нею підготовлено методичні рекомендації: «Методика організації роботи виставки», «Композиція як спосіб організації простору в рамках заданого формату», «Освітня  діяльність у гуртку образотворчого мистецтва як продуктивне поле формування ключових компетентностей особистості», посібники: «Методика організації роботи виставки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва», «Традиції дитячого творчого колективу як засіб самореалізації вихованців», «Соціальна мережа як засіб організації спілкування вихованців гуртка», «Комп’ютеризація як фактор соціалізації особистості». Вона завжди готова надати колегам методичну і практичну допомогу в оволодінні тонкощами свого фаху.

З 1996 року працює у сфері реклами та дизайну, застосовуючи сучасні інноваційні технології. Має власні розробки та проекти книжок, розмальовок, іншої друкарської продукції. Своїми мистецькими роботами оздоблює виставкові зали, створює наочні посібники, інформаційні стенди для учнів району, міста, розробляє інформаційні буклети для проведення семінарів, виставок, візитівки тощо.

Оксана Вікторівна була учасником міського етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» (2014 р.), де посіла III місце.

Має нагороди: Почесні грамоти управління освіти і науки Запорізької міської ради та Запорізької облдержадміністрації, КЗ «ЗОЦХЕТУМ» ЗОР, КЗ «ЗОІППО» ЗОР,  Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України.

Кремерова Оксана Вікторівна має високий рівень загальної культури. Толерантна, доброзичлива у ставленні до своїх вихованців і колег, її особисті якості гармонійно співіснують з професійними.

До виконання своїх обов’язків та доручень ставиться сумлінно.

Категорія: Педагогічна майстерня | Додав: Centr_Tvorchosti (17.12.2018)
Переглядів: 216 | Рейтинг: 10.0/10
Всього коментарів: 0
avatar