23 березня 2017 року у приміщенні ЗНЗ № 76 було проведено міський музичний фестиваль серед  позашкільних навчальних закладів міста «Акорди позашкілля».

Фестиваль проводився з метою естетичного  та духовного розвитку молодого покоління, збагачення культурних надбань, популяризації у молодіжному середовищі української та світової класичної музики, знайомство з сучасними авторами та їх творами, формування сценічної культури та виконавської майстерності.

У фестивалі «Акорди позашкілля» брали участь понад 110 вихованців з  7 позашкільних навчальних закладів міста: ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» (у кількості 36 вихованців), ПНЗ «Центр естетичного виховання Хортицького району» (у кількості 16 вихованців), ПНЗ «Будинок дитячої та юнацької  творчості Заводського району» (у кількості 17 вихованців), ПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району» (у кількості 15 вихованців), ПНЗ «Центру дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району» (у кількості 1 вихованця), міського Палацу дитячої та юнацької творчості (у кількості 1 вихованця), ПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» (у кількості 31 вихованець).

 Досягненням міського музичного фестивалю «Акорди позашкілля»  є те, що музичні колективи, солісти змогли показати себе в різних напрямках інструментального музичного мистецтва; відбулося творче спілкування серед керівників та вихованців колективів; фестиваль сприяє популяризації інструментального мистецтва.

Учасники фестивалю своїми виступами створили справжнє свято музики, краси для глядачів, серед яких було дуже багато батьків, друзів, гостей, що цілком заповнили глядацьку залу ЗНЗ № 76.

Учасників фестивалю оцінювало професійне журі у складі  спеціалістів-практиків. Всі учасники фестивалю були відзначені дипломами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, а саме:

Дипломами за III місце у номінації «Соло»:

  • Кривошеєва Ірина, ІV кл., керівник Чеснєйша Людмила Григорівна, Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району;
  • Варюта Катерина ІІ кл., керівник Білоконь Вадим Олександрович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Степанюк Яна VІ кл.; керівник Білоконь Віра Іванівна, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Мельник Димитріан VІІ кл.; керівник Білоконь Вадим Олександрович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Братусь Сергій VІІІ кл., керівник Чавтур Лариса Олександрівна, Центр дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району;
  • Мазур Кирило основний рівень, ІІІ кл.; керівник Рощіна Діана Вікторівна, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович., Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району.

Дипломами за II місце у номінації «Соло»:

  • Ніконова Зоя V кл., керівник Савченко Олена Олександрівна, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • Найдюк Дмитро VІ кл., керівник Багмут Л.П., Центр дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського району;
  • Старченко Дар’я, ІІІ кл., керівник Шнуренко Альона Іванівна, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Алєксєєнко Дар’я, І кл., керівник Рощіна Діана Вікторівна, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Івлєв Даніл, ІІ кл., керівник Андронов Олександр Іванович, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району;
  • Семеляк Ксенія, ІV кл., керівник Голишенко Євген Степанович, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • Шифанова Кристина VІ кл., керівник Іщенко Алевтина Валентинівна, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району;
  • Івко Олексій ІІІ кл., керівник Чеснєйша Людмила Григорівна, Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району.

Дипломами за I місце у номінації «Соло»:

  • Данченко Костянтин, керівник Чеснєйша Людмила Григорівна, Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району;
  • Мельник Димитріан, керівник Гаврилов Олександр Павлович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Кошкош Олександр, керівник Гаврилов Олександр Павлович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Фісенко Михайло ІІІ кл., керівник Іщенко Алевтина Валентинівна, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району;
  • Снєжик Богдан ІV кл., керівник Андронов Олександр Іванович, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району;
  • Ісаєва Анастасія ІІІ кл., керівник Кудріна Надія Василівна, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району;
  • Скрицький Данило, ІІ кл., керівник Свиридов Петро Олексійович, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Кудерський Ерік, ІІІ кл., керівник Свиридов Петро Олексійович, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Федіна Анастасія, ІV кл., керівник Свиридов Петро Олексійович, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Селюков Ігор, ІІ кл.; керівник Свиридов Петро Олексійович, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Нефедова Марія, ІV кл., керівник Рощіна Діана Вікторівна, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович., Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Тибій Валерія, ІV кл., керівник Свиридов Петро Олексійович, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Марін Аліса, ІІІ кл., керівник Рощіна Діана Вікторівна, акомпаніатор Прокоф’єв Євген Євгенович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Гіль Катерина, ІІІ кл.; керівник Рощіна Діана Вікторівна, акомпаніатор Прокоф’єв Євген Євгенович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Шнуренко Іванна, ІV кл., керівник Шнуренко Альона Іванівна, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Шматок Єлизавета VІ кл., керівник Шнуренко Альона Іванівна, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Дерік Діана VІІ кл., керівник Кругліченко Ганна Євгенівна, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • Жукова Марія VІІІ кл., керівник Білоконь Віра Іванівна, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • Іванова Діана VІ кл., керівник Якименко Надія Феодосіївна, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району;
  • Куча Данило VІ кл., керівник Блажко Любов Володимирівна, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • Чижевський Арсеній ІІ кл., керівник Солом’янчук Віталій Анатолійович, акомпаніатор Віліна Рагозіна, міський Палац дитячої та юнацької творчості.

Дипломами за III місце у номінації «Дует»:

  • дует баяністів Нахман Артем ІІІ кл., Литвинов Микита, ІV кл., керівник Кошель Олена Олександрівна, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • дует гітаристів Семеляк Ксенія, ІV кл., Глушенкова Марія, ІІІ кл., керівник Голишенко Євген Степанович, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • Мельник Димитріан VІІ кл., Жукова Марія VІІІ кл.; керівник Білоконь Вадим Олександрович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району.

Дипломами за II місце у номінації «Дует»:

  • Звягінцева Анастасія ІV кл., Фокіна Ольга VІ кл., керівник Фоменко Лариса Євгенівна, Центр естетичного виховання Хортицького району.

Дипломами за I місце у номінації «Дует»:

  • Братусь Ліза ІІІ кл., Куча Данило VІ кл., керівник Блажко Любов Володимирівна, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • Дерік Діана VІІ кл., Синько Анастасія ІV кл., керівник Кругліченко Ганна Євгенівна, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • дует домристів Матковська Юлія V кл., Фесенко Михайло ІІІ кл., керівник Іщенко Алевтина Валентинівна, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району.

Дипломами за III місце у номінації «Ансамблі (малі форми)»:

  • ансамбль гітаристів Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району, керівник Таранець Олег Павлович;
  • квінтет традиційних народних музичних інструментів фольклорно-інструментального ансамблю «Росяночка» керівник Чеснєйша Людмила Григорівна, Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району.

Дипломами за II місце у номінації «Ансамблі (малі форми)»:

  • тріо гітаристів Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, керівник Кудріна Надія Василівна.

Дипломами за I місце у номінації «Ансамблі (малі форми)»:

  • тріо домристів, керівник Іщенко Алевтина Валентинівна, Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району;
  • ансамбль «Акцент»; керівник Свиридов Петро Олексійович, акомпаніатор Гребенік Віктор Григорович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району;
  • ансамбль сопілкарів «Чарівна сопілка» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, керівник Кочеткова Юлія Миколаївна акомпаніатор Ландарь Світлана Борисівна;
  • естрадно-духовий ансамбль «Сі-джем-блюз» Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, керівник Кочеткова Юлія Миколаївна;

Дипломами за III місце у номінації «Ансамблі»:

  • ансамбль сопілкарів «Чарівна сопілка» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району, керівник Мурашова Олена Іванівна;
  • інструментальна група ансамблю «Калинка», керівник Кошель Олена Олександрівна, Центр естетичного виховання Хортицького району;
  • ансамбль гітаристів Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району, керівник Таранець Олег Павлович.

Дипломами за II місце у номінації «Ансамблі»:

  • фольклорно-інструментальний ансамбль «Росяночка», керівник Чеснєйша Людмила Григорівна, Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району;
  • ансамбль народних інструментів «Мальви»; керівник Рощіна Діана Вікторівна, акомпаніатор Прокоф’єв Євген Євгенович, Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району.

Дипломами за I місце у номінації «Ансамблі»:

  • ансамбль домристів Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, керівник Іщенко Алевтина Валентинівна;
  • група домристів ансамблю народних інструментів Центру дитячої та юнацької творчості Дніпровського району, керівник Кобилівська Тетяна Олександрівна;
  • ансамбль металофонів «Веселі музики» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району, керівник Зінич Валерій Олександрович;
  • ансамбль бандуристів «Барвіночок» Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівського району, керівник Шнуренко Альона Іванівна.

29-31 березня на базі загальноосвітньої школи №15 відбувся міський тренінг «Сімейні цінності» від Міжнародної громадської організації «Рада сімей України». 15 травня в мерії відбулась завершальна зустріч учасників семінару з усього міста.

16 травня відбувся тренінг «Управлінський менеджмент», на базі ПАТ «Запоріжсталь», УЗП ДНК-менеджмент «Ефективне управління задачами та персоналом»

20 травня в ЦПКтаВ «Дубовий гай» відбулося міське свято до Дня Європи та Дня народження Олександрівського району. З 11 до 13 години на «Костровій» вихованці студії ігромайстерності «Art студія GranD» та педагоги Центру творчості провели квест «мандруємо Європою» та ігрову програму. По завершенню квесту учасники свята отримали подарунки від голови районної адміністрації по Олександрівському району Мостового Валерія Олександровича та морозиво від компанії «Рудь». У 15:00 розпочалась офіційна частина привітання Олександрівського району з днем народження. У концерті прийняли участь вихованці ансамблю сучасного танцю «Загадка», які підготували спільно з головним спеціалістом сектора по культурі та спорту районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Матюхіною Яною Сергіївною вокально-танцювальну композицію. Також ансамбль сучасного танцю «Загадка» та студія ігромайстерності «Art студія GranD» підготували великий флешмоб, який став фінальною крапкою привітання Олександрівського району зі святом.

 

1 2 3 4